fbpx

Meist

Taptap on Tallinna kesklinnas, ajaloolises Rotermanni linnakus asuv omalaadne käsitööõllepood ja -baar, kus lisaks eksklusiivsele joogivalikule pakume ka linnaparimaid taanipäraseid hot doge.

Poe õllevalikusse kuulub ca 230 käsitööõlut nii Eesti kui ka välismaa tipptootjatelt. Taptapis on vaieldamatult Baltikumi üks parimatest lambic ja sour wild ale –tüüpi õllede joogikaarte – sisaldades erinevaid õllepärle tootjatelt nagu Cantillon, 3 Fonteinen, Bokke, Tilquin, De Cam, Oud Beersel, Lambiek Fabriek ja Tommie Sjef. Teatud eriseeriad nimetatud pruulikodadelt on mõeldud tarbimiseks ainult kohapeal ja neid serveeritakse õigel temperatuuril ning selleks ettenähtud viisil.

Eristuva ja väljapaistva pudelivaliku kõrval on Taptapis ka 6 õllekraani, kus pidevalt vahelduvad Europa ja Eesti käsitööõllede hetke kõige värskemad ja eksklusiivsemad pruulid.

Lisaks kohapeal tarbimisele on võimalik kõiki vaadiõllesid kaasa osta  – Taptapis on olemas selleks spetsiaalne villimismasin.

Hot dogi menüü on meil lihtne ja selge – kasutame spetsiaalselt meie tellimuse järgi toodetud sealihavorste ning Kotzebue pagarikoja valmistatud saia vahele lähevad samade meistrite poolt tehtud õllesinep, ketšup, marineeritud maguskurk, marineeritud punane sibul ning krõbesibul. Lisaks saab hot dogi peale kastmeks valida maheda karri- või pisut vürtsikama tšilliremulaadi. Meie retseptide autoriks on Eesti üks tunnustatumaid tippkokkasid Peeter Pihel.

Privaatsustingimused | Müügitingimused